line decor
  
line decor

:НОВИНИ:
 

 29 грудня студенти медучилища, що займаються у танцювальному  та вокально-хоровому гуртках  під керівництвом І.В.Паніматченко та Бровач Н.І., разом з заступником директора з виховної роботи Лопатецькою Л.М. та соціальним педагогом Суховерхо К.О. поздоровили з наступаючими новорічними святами  військовослужбовців міста  частини 3022, службовців заводоуправління «Зірка», міського голову Ногу М.П.   та народних депутатів перед початком сесії міської ради. Вони танцювали, співали всім колядки,  щедрівки, побажали присутнім здоров’я, щастя, достатку. Молодь  усюди зустрічали  привітно та гостинно, разом співали та пританцьовували. За традицією колядникам дарували гроші та солодощі.

19 грудня студенти медучилища проводили благодійну акцію «Іде Святий Миколай» з метою підтримки та допомоги дітей-інвалідів міста.
Студенти-волонтери завітали до Шосткинского міського  центру реабілітації дітей-інвалідів  «Топольок» та до Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам  дитинства «Турбота», де вони виступили з концертними номерами, пригостили дітей цукерками та подарували м’які іграшки.

8 грудня до Міжнародного Дня прав людини, в рамках Всеукраїнського тижня права,методистом училища, викладачем правознавства,  Гуриновою М.Ю. була організована конференція «Права, обов’язки студентів. Історія і сьогодення». Студенти групи 2Фа виступали з доповідями, що супроводжувалися презентаціями, про права і обов’язки студентів, продемонстрували еволюцію відношення держави та суспільства до прав молоді в основних історичних епохах людства, починаючи від  зародження вчень про права людини у Стародавній Греції  та закінчуючи сьогоденням. Дослідили, як живуть студенти в Америці, Чехії, Польщі, Німеччині, розказали про відносини між студентами та викладачами в різних країнах.

5 грудня пройшов  міський конкурс «Нумо, хлопці!», який традиційно проводиться до Дня Збройних сил України.
Показати свою майстерність та вправність  взялися чотири команди з різних навчальних закладів міста: медучилища, Хіміко-технологічного коледжу, Вищого професійного училища № 19, Центру професійно-технічної освіти. Поза конкурсом брала участь команда 13 батальйону 58 бригади, яка дислокується в смт. Вороніж.
Візитна картка команди, наряд по кухні, одягання захисного комплекту, заряджання магазину, естафета  - усі ці завдання оцінювало компетентне журі.
Учасники мали можливість продемонструвати і артистичні можливості. О.Корсік виконала пісню «Мальви», яка супроводжувалася хореографічною композицією.
У підсумку наша команда  посіла друге місце, а найголовніше – продемонструвала гарну фізичну підготовку, силу, спритність,  подарувала глядачам якісний студентський гумор та море позитивних емоцій.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. До цієї дати на базі Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам  дитинства "Турбота" був проведений святковий захід, на який  завітало багато гостей, які разом з теплими словами принесли дітям різноманітні подарунки.
Студенти медучилища виступили з яскравими концертними номерами. Діти отримали позитивні емоції, які дозволили відчути себе важливими і потрібними суспільству.

1 грудня в училищі пройшли заходи, присвячені Міжнародному дню   порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми. Була заслухана доповідь соціального педагога училища Суховерхо К.О., яка наголосила, що епідемія СНІДу може доторкнутися кожного із нас, привела статистику Сумської області людей ВІЛ-позитивних, розповідала про методи безпечного сексу, ВІЛ та супроводжуючі хвороби, в тому числі туберкульоз, навела приклади зараження людей та дітей ВІЛ-інфекцією. Потім студенти зустрілася з психологом Клініки дружньої до молоді, яка закликала до безпечної поведінки та вдумливого відношення до життя, розповіла про добровільне тестування, а також  відповіла на запитання учнів.
Наприкінці наші студенти прийняли участь у добровільному анонімному тестуванні на ВІЛ-інфекцію.

21 листопада в Україні  відзначається День Гідності та Свободи  на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
         У Шосткинському медичному училищі був проведений ряд заходів  з нагоди цієї знаменної дати.
В актовій залі закладу пройшла  тематична виховна година  «Солоний Хрещатик.         Студенти говорили про доленосні події в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Наприкінці заходу був показаний фільм «Небесна сотня».
         В холі училища оформлений інформаційний стенд «З чого все починалося», а  в газеті «Медик» була розміщена інформація «Україна гідна свободи».

17 листопада, у залі Центру естетичного виховання, в Міжнародний день студента, пройшов КВК «Студентський дебют». Студенти Шосткинськогомедичного училища змагалися з командами Шосткинського інституту СУМ ДУ, ШХТК ім. Кожедуба. Учасникам потрібно було показати своє вміння жартуватина тему «Я – студент».
Рівних студентам-медикам на наміському КВК не було.

16 листопада  з нагоди Дня студента  в училищі відбулося запальне свято, на якому студенти училища продемонстрували свої таланти. Дівчата та хлопці співали пісні, танцювали, жартували, показували  веселі сценки із студентського життя. А студенти групи 3Фа зняли гумористичний відеофільм з життя наших студентів-медиків, який викликав бурхливі оплески глядачів.

9 листопада до Дня української писемності та мови пройшов загальноучилищний захід «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова». Сцена була святково прикрашена національними символами, рушниками. У ході заходу студенти  розповіли про історію виникнення свята та про преподобного Нестора Літописця – покровителя освітян, який вважається батьком української історії та словесності, дізналися про значення рідної мови в нашому житті. Чудовим доповненням заходу була пісня «Мова єднання» у виконанні студенток групи 2Фа Маргарити Гребенюк та Жирнової Анастасії.
Насамкінець у виконанні ведучих прозвучали слова, що всі ми повинні об’єднатися в мові і молитві, любові до нашої України, бо ми – українці і ми єдині, у цьому наша сила.

27-28 жовтня до Дня визволення України від фашистських загарбників в училищі пройшли різноманітні заходи: в бібліотеці училища працювала виставка літератури «Схилимо голови перед визволителями»,  по групах пройшли виховні години «Збережемо пам’ять про подвиг»,  «І в пам’яті, і в серці назавжди», спрямовані на  вшанували пам'яті тих, хто загинув у полум’ї Другої світової війни.
         На виховних годинах  студенти  декламували вірші, переглядали фільми про страшні роки війни,  розповіли про нагороди своїх дідусів. Студенти висловили своє захоплення героїзмом  народу у боротьбі з ворогом, вдячність старшому поколінню за мирне небо, щасливе життя, і скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством. 

22 жовтня Шосткинське медичне училище гостинно відчинило свої двері для абітурієнтів.  Відвідувачі  Дня відкритих дверей були запрошені на загальні збори, на яких заступник директора з навчання Сліпкань Ю.В. доповіла про нові правила прийому  у 2017 році і вимоги до абітурієнтів. Заступник директора з виховної роботи Лопатецька Л.М. розповіла про умови навчання та  виховну роботу в училищі, про розмаїття насиченого студентського життя, яке вирує у нинішніх студентів закладу.
 Гостям був запропонований виступ студентів з концертними номерами.
Запрошуємо бажаючих до нас на навчання!

13 жовтня в училищі пройшов захід, присвячений Дню захисника України «Україна від козацтва до сьогодення».  Це свято, згідно Наказу Президента, відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови і Дня українського козацтва.  
Покрова здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави.
 В ході заходу його ведучі ознайомили присутніх з цікавими історичними фактами з життя козаків та доторкнулися сторінок історії нашої країни. Пісні та вірші про Україну і козацький дух, які лунали на заході, пройшли крізь серця молоді.
На захід був запрошений Лупіха Андрій Миколайович, учасник бойових дій в зоні АТО. З глибоким сумом та болем в очах він ділився із студентами  спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО. Його розповідь супроводжувалась демонстрацією фотографій. Відповідаючи на запитання, Андрій Миколайович намагався у доступній формі розповісти студентам про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні.
         Студенти подарували гостю ікону Пресвятої Богородиці та побажали здоров’я, удачі, щастя, миру.

10-12 жовтня До всесвітнього дня паліативної та хоспісної медицини по группах пройшли класні виховні години, основною метою яких було привернути увагу студентів до медичних, соціальних і психологічних проблем невиліковно хворих людей та членів їх родин.
Класні керівники проінформували молодь щодо завдань паліативної допомоги, розповіли про хоспісний рух в Україні та світі, про  участь медичних та фармацевтичних фахівців у реалізації одного з принципів паліативної допомоги: «Якщо пацієнта не можна вилікувати, слід зробити все можливе, щоб допомогти та забезпечити гідну якість життя йому і його близьким, полегшити біль і страждання…».

7 жовтня  в Шостці пройшов легкоатлетичний крос присвячений пам’яті двох відомих в місті тренерів, викладачів фізичної культури Віктора Супруна і Віктора Клещенка.  Студенти  нашого училища, разом з  юнаками та дівчатами загальноосвітніх закладів, професійних училищ міста прийняли участь у цьому спортивному заході.

6 жовтня в медичному училищі  відбулося  традиційне дійство -  презентація першокурсниками своїх груп «Віват, новачки!». Нові голоси, нові номери, нові талановиті люди і море емоцій – ось, що чекало всіх, хто завітав на свято. Студенти за допомогою поетичного слова, пісні, танцю, гумористичних сценок показали свої творчі здібності, виявили себе активними та творчими людьми. Довели, що цього року до нашого закладу вступила по-справжньому талановита, ініціативна  молодь.
Тож ми бажаємо нашим першокурсникам впевненості в своїх силах, наснаги, творчих злетів та відмінного настрою.

30 вересня. Щороку першої неділі жовтня освітяни відзначають професійне свято. Почесна, благородна та багато в чому подвижницька праця викладача, вчителя, глибоким духовним змістом, завжди користувалася особливою повагою в суспільстві.
Вищий комунальний  навчальний заклад «Шосткинське медичне училище»  пишається своїми педагогами. В навчальному закладі працюють прекрасні викладачі, які завдяки своїм високим професійним компетентностям виховують молоде покоління.
З нагоди Дня працівників освіти в училищі відбулися урочистості.З вітальним словом до колективу звернулася директор Будункова І.А., яка щиро подякувала викладацькому складу, за їх нелегку, але дуже важливу працю, побажала освітянам міцного здоров’я, миру, віри, надії та любові.
Наш заклад – це осередок творчості та винахідливості, тому студенти не могли собі дозволити привітати всіх робітників у традиційній формі. Була проведена церемонія вручення недержавної премії «Золота Душа – 2016» в різних номінаціях.   Кожен отримав грамоту,  квіти і щирі  слова подяки за свою працю. Вручення нагород супроводжувалося концертними номерами. Зі сцени  лунали гарні пісні, вірші, були показані гумористичні сценки, запальні танці.

28 вересня напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, в стінах Вищого комунального навчального закладу «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради сумісними зусиллями з профспілковими організаціями лікувально-профілактичних закладів міста відбулося вшанування ветеранів охорони здоров’я. Традиційна зустріч «Зорепадом летять роки» проходила в теплій, щирій, відвертій атмосфері.
Із привітальними словом до ветеранів звернулися головні лікарі ЛПЗ м.Шостки Пустовіт В.Я., Гончар Т.О. , голова ради ветеранів міста Червоний Є.Г. та голова ради ветеранів медичних працівників Павлов О.М. Всі вони сказали багато теплих слів присутнім ветеранам, подякували їм за   самовіддану працю, за внесок, який кожний із них вніс в розбудову медичної галузі міста, побажали присутнім міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, мира та злагоди.
Директор Шосткинського медичного училища Будункова І.А. у своєму виступі зазначила, що наступність поколінь дуже відчувається  в закладі. Серед присутніх в залі були лікарі Надєл В.О., Шарун Г.В., Благуш С.В., які передаючи свій досвід, набутий  за довгі роки медичної практики, певну частину свого життєвого шляху присвятили нашому навчальному закладу. В свою чергу ветерани поділилися спогадами про своє життя та трудову діяльність. Святковий концерт подарували студенти училища, по закінченню якого ветерани та усі присутні ще  довго не розходилися. Вони спілкувалися та разом співали пісні.

22 вересня з метою увічнення пам’яті жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, 29 вересня 2016 року уся Україна вшановувала пам’ять  жертв страшної трагедії нашого народу - Бабиного Яру. В 1941 році в Києві, окупованому нацистами, почались масові розстріли мирного населення міста - за два дні було вбито 33 771 тисячі євреїв. До 1943 року Бабин Яр став місцем розстрілу до 200 000 чоловік.
В училищі відбулися заходи, приурочені відзначенню цієї трагічної дати. В бібліотеці училища пройшов  показ документальної історичної відеохроніки «Жахіття урочища Бабін Яр», створено виставку літератури та фотоматеріалів, присвячених цій події.

16 вересня в актовій залі училища відбулися урочистості з нагоди  Дня фармацевтичного працівника. Зараз ця професія є однією із найпопулярніших. Фармацевти гідні великої поваги суспільства, оскільки саме нелегка щоденна праця кожного співробітника аптеки, його самовіддача, талант, знання і досвід – це запорука здоров’я кожного з нас.
На заході були присутні викладачі, майбутні фармацевти - студенти спеціальності «Фармація», почесні  гості: Ульяніч О. В. завідуюча аптекою «Фарм-Союз».
Зі словами вітання звернулася директору училища Будункова І.А. Вона згадала історію відкриття цієї спеціальності в училищі, побажала студентам фармацевтичного відділення  успіхів, удачі, гарного настрою і благополуччя.
Ульяніч О.В.   зазначила, що професія фармацевта  набуває особливого значення і потребує особливої пошани. Талановиті професіонали, які працюють у фармації, виконують високу місію заради збереження життя та здоров’я своїх співвітчизників, побажала успіхів в опануванні нелегкої, але гідної, потрібної людям професії .
На святі пролунали гарні пісні та вірші, побачили ми хореографічні композиції та гумористичні сценки. Завершився  захід драйвовою піснею про гордість коледжу – студентів-фармацевтів.

14 вересня. За традицією у нашому навчальному закладі, у вересні, студенти та викладачі збираються на «День здоров’я». Захід проводиться з метою    формування в студентської молоді власної мотивації до занять фізичною культурою і популяризації здорового та активного способу життя.
До програми Дня здоров’я увійшли: презентація груп студентів різних відділень,  спортивні змагання між  групами , приготування каші та блюд корисних для нашого здоров’я та вміння представити  їх.
У ході змагання дівчата та хлопці  розкрили свої спортивні та художні таланти. Продемонстрували силу, витримку, вміння, винахідливість,  твердий характер, прагнення до перемоги.
«День здоров’я» став популярним явищем в нашому училищі, справжнім святом дружби, гармонії тіла й духу.

3 вересня студенти та викладачі нашого навчального закладу брали участь  у різноманітних святкових заходах з нагоди 277-річниці заснування міста Шостки та 73-річниці визволення рідного міста від фашистських загарбників. Яскрава колона зі студентів та викладачів гідно представила Шосткинське медичне училище на святковому параді.
Святкові заходи продовжилися на Садовому бульварі, де наші студенти вимірювали артеріальний тиск всім бажаючим, заварювали чай з лікарських трав, брали участь у проведенні «Солдатської каші» та концертній програмі.
У це же день майбутні медики виступили з концертною програмою у терапевтичному відділенні №2 м.Шостки Сумського обласного клінічного госпіталю інвалідів Вітчизняної війни.

1 Вересня в училищі  пройшли урочисті  збори з нагоди Дня знань та Свята Білого халату. На них були запрошені почесні гості міський голова Нога М.П., заступник міського голови Сиваєва Н.О., Благочинний церков Шостки та району протоієрей Петро Назарчук, настоятель Свято-Миколаївської церкви  протоієрей  Ярослав Добрянський. Викладачі та гості закладу, рідні та друзі вітали головних винуватців урочистостей на святково прикрашеному подвір`ї. Студентів привітали директор закладу  Будункова І.А., міський голова Нога М.П.,заступник міського голови Сиваєва Н.О., які побажали їм досягти мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі знань, бо ж вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Протоієрей Петро Назарчук та протоієрей  Ярослав Добрянський поздоровили присутніх з початком нового навчального року та, за традицією, окропили усіх святою водою.
Зауважимо, що наше училище приєдналося до акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.
 Бажаємо нашим студентам навчатись із задоволенням, використовувати кожен день для підкорення вершин в освіті, науці, культурі, спорті.Нехай новий навчальний рік стане для кожного часом звершень і відкриттів.
Успіхів всім у новому навчальному році!


line decor
ВКНЗ Шосткинське медичне училище
line decor