Запрошуємо на навчання

Мрієте отримати медичну освіту!

Саме зараз у вас є можливість вступити до медичного коледжу за спрощеними умовами!

Відкрито набір на бюджетній основі за напрямками «Сестринська справа», «Лікувальна справа». Лише в нашому коледжі Сумської області є можливість вступити на спеціальність «Фармація» (контрактна основа).

Ви можете вступити до коледжу на основі свідоцтва про БЗСО (9 клас) та усної індивідуальної співбесіди з біології й  мотиваційного листа.

На основі атестата про ПЗСО (11 клас) та НМТ/ЗНО 2019-2021 роки (українська мова та математика або історія України, або хімія) або усної індивідуальної співбесіди з біології (на вибір) й мотиваційного листа.

На контрактні місця лише на основі мотиваційного листа!

Для студентів надається можливість проживання в гуртожитку ( для деяких пільгових категорій проживання безкоштовне) та отримання академічних та соціальних стипендій.

!!! відкрита можливість отримати додаткову освіту із спеціальностей  «Молодша медична сестра (брат) з догляду за хворими», «Няня», «Косметик», «Екстренний медичний технік» та курсу «Лікувальний масаж».

Бажаєте отримати престижну професію і мати широкі можливості для працевлаштування? Розбиратися  в ліках та розроблювати  нові для подолання хвороб сучасності? Навчитися якісно надавати медичну допомогу? Тоді ми чекаємо саме на вас! Адже медична освіта – це впевнений вклад у ваше майбутнє!

Допомога вступнику щодо реєстрації в електронному кабінеті та інформаційний супровід щодо вступу надаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 години за адресою: Сумська обл., м. Шостка, вул. Марата, 43 або за телефонами:

(05449) 6-51-80; 099-220-17-90, 068-425-02-12, 099-194-24-49